Jdi na obsah Jdi na menu
 


EMO

Emocionální punk rock. Emo je široký pojem, který se vztahuje na mnoho odlišných druhů hudby. Punk ovlivněný emem není často nic jiného, než melodický, upřímný, emocionální punkrock. Ten často nemá žádné spojení s původním emem, který je charakterizován dlouhými táhlými songy s vokálním kontrastem mezi konvenčním zpěvem, lehkým šeptem, štěkavým řevem a pláčem nebo vzlykáním. Očistné osvobození emocí, které je extrémně mocné a dráždivé.

EMO Boys

EMO Boys jsou kluci, kteří nechtějí následovat myšlenky středního proudu naší společnosti.

EMO Boys se oblíkaj do těsných kalhot a triček. Malujou si černý linky a mají hustý vlasy, které jim visí do obličeje.

Ačkoliv hodně lidí si myslí že EMO Boys jsou slaboši co jenom brečí a pořezávaj si zápěstí, se velmi MÝLÍ!!! EMO Boys jsou kluci kteří se nestydí za svoje emoce protože společnost si myslí, že kluci nebrečí a vždy jsou silní. Proč se lidi vyhýbaj EMO stylu?

EMO Boys jsou velmi speciální a rozhodně ti nejsladší a nejkrásnější typy kluků který můžete potkat!!! Vyjadřují se skrz umění a hudbu a mluví velmi lyricky. EMO Boys poslouchaj například Silverstein, bright eyes, hellogoodbye, the used, My Chemical Romance, hawthorne neights, sugarcult...

EMO Girls

EMO Girl je dívka která se oblíká v EMO stylu, má EMO(cionální) osobnost a poslouchá EMO hudbu - stručně řečeno

EMO girls se vodí rády za ruce s ostatníma EMO girls a EMO boys, jsou většinu času smutný, nesmějou se moc často a jako EMO boys se vám nechtějí dívat do očí.

EMO Girl má velmi tmavé vlasy střižené buď někde kolem ramen nebo do klasického EMO sestřihu, který je krátký, vzadu špičatý s prudkou ofinou. Jejich vlasy sou velmi tmavě hnědé nebo černé, v hodně případech velmi světle blond - a zkrátka každá délka střihu je správná akorát musí být stále část obličeje zakrývána a to proto, že EMO girls mají sklon být plaché, záhadné a nechtějí tolik ukazovat obličej. Obvykle mají hodně tmavě namalované oči.

Hodně EMO Girls jsou vegetariánkami nebo vegankami. Ačkoliv se hodně z nich oblíká jen v EMO stylu, je hodně EMO Girls smutných, pláče, píšou básně a mají sklon si řezat zápěstí. Všechno tohle schovávají nošením řetězů a náramků veselých barev.

Jejich oblečení spočívá v těsných džínách, obrácených a tmavě barevných tričkách někdy doplněný šálou. Obvykle mají pár piercingů a nosí hodně barevných doplňků. Některé dívky nosí hranaté brýle, jiné ne. Ale co EMO Girls skutečně nemají rády je když si je pletete s GOTH. EMO a GOTH jsou velmi rozdílné tak prosím nedělejte tuhle chybu!

Na první pohled vypadaj EMO Girls smutně a zcela ztraceně a stejně jako EMO Boys chodí obvykle s hlavou dolů a nikomu se nedívaj do očí. Jinak EMO Girls milujou když se k sobě EMO Boys mají

EMO Kids

EMO Kids se dají identifikovat velmi lehce...všechny jsou smutné a cítí se jako by je celý svět nenáviděl. EMO Child má ale i sklon porozumět co se honí hlavou ostatním EMO kids               

Obrazek

                                                     Obrazek

                                                 Obrazek          

Obrazek

ObrazekObrazek                                        

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

:)

(Jan Má Lék, 8. 2. 2018 16:54)

Prý jsme nejemocionálnějšími bytostmi v galaxii, podle vědce nevim jak se jmenuje vyhledejte si to na googlu :) TAK SE ŘIĎTE EMOCEMI!!!!! 4eVER EMO WORLD!!! :)

emo

(bara, 6. 9. 2008 9:47)

já mít takový dítě doma, tak ho tak sežeřu, že si tejden nesedne!

Re: Odpověď :)

(trošku lepší odpověď ., 8. 2. 2018 16:48)

abych si to nevyřídil já s vámi, bejt váma tak si změnim napodobení (komunismus,socialismus apod. ) vaše názory jsou strašné, neboť nemáte pochopení, dítě ho právě nejvíc potřebuje .

V pořádku

(Emoušek, 18. 1. 2017 18:03)

Miluju svůj styl a to co píšeš ve svém blogu je naprostá pravda ...

nazor..v pohode..

(auttor......, 22. 10. 2007 19:24)

vsak jasny v pohode..mám rada lidi,co maji rado svuj nazor....klidne to pis..sem rada za nazory...a diky

EMO...?

(Michelle Addams, 22. 10. 2007 16:25)

Hezkej blog, to se musí nechat, jen teda zrovna o EMU, lidi, který nejdou se středním proudem, ale v tom řlánku jsou popsaný tak, jako by byli všichni stejný, že jsou smutný, že se řežou do rukou. Takový můžou bejt i normální lidi ze středního proudu, ale potom jsou nazýváni chorými, kdežto EMOkids spíš trapnými..a každej se jim pak ironicky vysmívá, protože už maj zafixováno, "Ano, EMOkids, to sou ty v proužkách, co se řežou do rukou."můj názor, nic víc :)

Emooo

(Nïkis, 2. 6. 2007 22:05)

Hejky uplně aqwělé obrázkyyy...!!!*EMO* IN LOVE..! tento styl upo žeruu...! a navííc máš klásnej Blog...!!!=0*